Sanayi Tipi Pişirici

Sanayi Tipi Pişirici

Sanayi Tipi Pişirici

Desolventizer-tost makinesi, bir elek-board, ana aks, kazıyıcı, otomatik malzeme kapı, taban ve sürücü oluşur. Wet meal enters the desolventizer-toaster via a sealed spiral conveyer with indirect steam heating in layers. Islak yemek katmanları dolaylı buhar ısıtmalı kapalı bir sarmal taşıyıcı aracılığıyla desolventizer-tost girer. Wet meal is heated in the desolventizer-toaster and stirred by stirring-blade, with wet meal from the last layer separated by means of an automatic door. Islak unu desolventizer-toaster ısıtılır ve bir otomatik kapısı yoluyla ayrılmış son katman ile ıslak öğün ile, karıştırma-bıçağı ile karıştırılır. Preheated and desolventization is performed sequentially from the first layer to the seventh layer. Isıtılmış ve desolventization birinci katmandan yedinci tabaka sırayla gerçekleştirilir. Sprays of direct steam act to desolventize. Doğrudan buhar Spreyleri desolventize için hareket. Desolventized meal is then transferred out of oil extraction plant . Desolventized yemekten sonra dışarı aktarılan petrol çıkarma tesisi.

Features of the Desolventizer Toaster Desolventizer Tost Özellikleri •The DTDC is key for the desolventizing process in solvent extraction. DTDC çözücü ekstraksiyonu desolventizing süreci için anahtardır. It removes solvent from wet meal. Islak unu çözücü kaldırır.
•Outstanding functionality. Üstün işlevselliği.
•The wet meal will be directly packed after it is desolventized, toasted, dried and cooled in DTDC. Bu desolventized sonra ıslak yemek doğrudan kurutuldu ve DTDC soğutulmuş, kavrulmuş, paketlenmiş olacak.
•High torque bearing capacity. Yüksek tork taşıma kapasitesi.
•When solvent in wet meal is removed completely, the level of urea enzyme is maintained between 0.15~0.25%. Islak öğün çözücünün içinde tamamen kaldırıldığı zaman, üre enzim seviyesinde 0.15 ~ 0.25 ila% korunur.