Motorin Yakıt Tankı ve Pompası

Motorin Yakıt Tankı ve Pompası

Basta LPG , petrol tankı , aluminyum tank , kostik tankı ve her çeşit amonyak tankı ile paslanmaz özel yapım tank imalatı dahil olmak üzere her türlü kullanima yönelik sivi ve gaz depolama ve tasima tanklarinin dizayn, imalat ve montaj çalismalari tarafimızdan yapilmaktadir.

Tanklar müsteri istegi dogrultusunda her türlü gaz ve siviyi muhafaza edecebilecek özellikte ve istenilen basinç sinifinda imal edilebilmektedir. Tank imalatında ihtiyaç duyulan işleme göre istenilen kalitede malzeme kullanilmaktadir. Tüm tanklarda muhafaza edilecek ürünün (ve basinç sinifinin) öngördügü malzemeler kullanilmaktadir. Tanklarda dizayn standardi olarak AD MERKBLATT CODE 2000 ve ASME kullanilmaktadir. Müsteri istekleri dogrultusunda farkli standartlarda üretim yapilabilmektedir. Tüm üretim süreci, üçüncü parti kontrol kuruluslari olan Türk Loydu ve BVQI gibi bagimsiz kuruluslarca denetlenmektedir.

Bagimsiz denetim(Kontrol) kuruluslari dizayn, sertifikasyon, NDT (Röntgen, Penetrant v.b.) kaynakçi sertifikalari, hidrostatik test ve sizdirmazlik testi gibi testlere nezaret etmektedir. Kontrol sonucunda Hidrostatik test raporu, Temizleme raporu, Dizayn hesaplari, Cidar arasi sizdirmazlik raporu ve boyama raporlarini onaylamaktadir. Sertifika almaya hak kazanan ürünlerin üzere denetim kurulusu tarafindan soguk damga basilarak sertifika düzenlenmektedir.