Borulama (Boru Skid Spool İmalatı)

Boru Skid ve Spool İmalatı:

Dönem "boru makara" ya da "makara parçasıyla" üretim tesisi önceden monte edilmiş ve daha sonra alana nakli olan boru, bağlantı parçaları ve flanşlar içeren bir boru sistemi bir prefabrik bölümü ifade eder. Ön montaj nedeni asansörleri, göstergeleri, malzeme ve araçlar kontrollü bir ortamda montaj için kullanılabilir olmasıdır.Spool parçalarının büyüklüğü site ve montaj sırasında yerinde makara parçasıyla idare yeteneği ile ulaşım ile ilgili faktörler ile sınırlıdır.

Bir boru makara alanında gelecek kurmak için, bir boru dükkanda prefabrik bir boru, bir bölümüdür. Bunlar genellikle başka makaralar ile bağlantılı kolaylaştırmak için, flanş edilir. Boru biriktirme genellikle dövülme ve işleme gibi gerekli boru bölümü üretmek için diğer süreç içeriyor. Boru bobinler, seramik kaplama, üretan astarı hatta teflon kaplamalar gibi aşındırıcı dayanıklı contalar ile imal edilebilir.

Boru tesisat genellikle malzeme daha pahalı ve özel araçlar, teknikler ve parçalar çeşitli Bu yardımcı geliştirilmiştir. Boru genellikle ya "sopa" ya da borunun uzunluğu (genellikle 20 metre, tek rastgele uzunluğu olarak adlandırılır) gibi bir müşteri veya şantiyede teslim edilir ya da bir prefabrik boru makara [A boru makara içine dirsek, tee ve vanaları ile prefabrik olan bir parça önceden monte boru ve inşaat alanında bu yükleme daha verimli olabilir, bu nedenle genellikle bir dükkanda hazırlanan parçaları, of.]. Tipik olarak, 2,0 inç 'den daha küçük bir boru prefabriklerin değildir.Boru bobinler genellikle bir barkod ile etiketlenir ve uçları koruma (plastik) örtülmüştür.Boru ve boru makaralar büyük bir ticari / endüstriyel iş bir depoya teslim edilir ve bunlar kapalı tutulmalı veya ızgara laydown avlusunda olabilir.Boru veya boru makara alınır, hileli, sahnelenen ve sonra yerlerine kaldırıldı. Büyük süreç işler Açık asansör vinç ve kaldırma ve diğer malzeme asansörler kullanılarak yapılır. Onlar, geçici olarak, genellikle Boru desteği eklenmiş veya başka şekilde emniyete kadar ışın kelepçeler, kayışlar, ve küçük yük asansörleri kullanarak çelik yapı desteklenmemektedir.